За підсумками почутого й побаченого на КПВВ у Станиці Луганській, 10 листопада голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз провів розширену нараду з керівниками правоохоронних органів, на якому поставив завдання створити належні умови для перетину жителями Луганщини лінії розмежування. Одними з перших на заклик губернатора відреагували прикордонники

Луганщина.ua

Так, за інформацією Луганського прикордонного загону, наразі на державному кордоні продовжується операція «Викривай корупцію! Зупини злочин!». Тільки протягом десяти місяців прикордонниками обліковано 31 факт дачі хабарів. Зокрема, громадяни пропонують кошти з метою намагання вирішити питання незаконного пропуску їх через державний кордон, нескладання протоколів за адміністративну відповідальність, вирішення незаконного пропуску через кордон, у тому числі – і через лінію розмежування в зоні проведення АТО та інше.

«Одним із основних принципів у прикордонній службі є відкритість, прозорість і діалог з суспільством. Корупція є найнебезпечнішим видом злочину, тому протидія цьому явищу є одним із пріоритетних напрямів діяльності прикордонного загону», – зазаначають у відомстві. Керівництво Луганського прикордонного загону звертається до усіх громадян з призовом не пропонувати неправомірної вигоди та не намагатися вплинути на прийняття правових рішень правоохоронцями, адже за це передбачена кримінальна відповідальність.

У разі ж вимагання хабара, радять ні в якому разі не погоджуватися і одразу телефонувати на «гарячу лінію» «Довіра» за номером (044) 527-63-63, аби запобігати таким вчинкам.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору