Фактично зруйновані Попасна і Рубіжне. Росіяни нищать Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Гірське, Золоте та менші населені пункти, - зауважує очільник Луганщини Сергій Гайдай.
 
«Упевнений, вони все відшкодують, тому нам потрібно своєчасно оцінити завдані збитки і визначитись із потребами на відновлення. Обласна військова адміністрація щодня збирає інформацію стосовно руйнувань житлового фонду», - наголосив він.
 
Відповідні дані можна надати за посиланням:
 
Сергій Гайдай поінформував, що за приблизними оцінками, в нашій області частково або повністю зруйновано 3 188 багатоповерхових будинків та 8100 приватних садиб.
 
Обласною військовою адміністрацією формується поадресний перелік житлових будинків, які зазнали руйнувань та пошкоджень. До онлайн опитування вже долучилися понад 7 000 мешканців Луганщини. На сьогодні опрацьовано майже 6 000 анкет. До переліку внесено дані щодо пошкоджених або зруйнованих 1 285 багатоповерхових та 2 493 приватних житлових будинків.
 
Найбільшої шкоди завдано житлу мешканців Попаснянської громади, в якій зафіксовані адреси 1 219 будинків, з них 1 095 – це приватні садиби.
Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору