Одна з найбільших світових криптобірж Binance виділила 1,2 млн доларів на допомогу українцям зі статусом ВПО. Це одне з найбільших пожертвувань, зроблених приватною компанією для України. Упродовж 3 місяців виплати будуть надходити на криптогаманець, а потім їх можна вивести на банківську картку (75 доларів щомісячно). Про це повідомляють у Міністерстві цифровоої трансформації України.

Щоб отримати допомогу від Binance, необхідно пройти верифікацію в одному з фондів: Rotary Kyiv, «Паляниця» та iSans. Подати заявку на фінансування можна листом на електронну пошту standwithukraine@isans.org. Пілотний проєкт запустили у Львівській області, і вже 1000 осіб отримали виплати. Наразі ВПО мають змогу звернутися за допомогою офлайн у 2 містах України: Львові («Паляниця») та Києві («Ротарі Клуб Київ Інтернешнл»).

До цього Binance вже здійснили виплати 1713 українцям, які вимушено виїхали до країн Європейського Союзу та загалом планують допомогти 5000 біженцям з України.

«Від початку повномасштабної війни рф в Україні компанія Binance демонструвала потужну підтримку України. Вводила санкції проти рф і регулярно посилювала їх, а також надала 10 млн доларів на допомогу українським біженцям. Ще одне підтвердження, що на боці України весь демократичний і технологічний світ.

Зокрема, виплата коштів стала можливою завдяки співпраці Мінцифри із засновником Binance — CZ», - зазначив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору