Затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати (https://www.minre.gov.ua/doc/doc/78). Перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.
 
До оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входять 8 областей (https://www.minre.gov.ua/.../dodatok_do_nakazu_119_ta...).
 
Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (7), Луганської (37), Запорізької (51), Херсонської (49), Миколаївської (23), Сумської (15) областей. Загалом у переліку наразі 300 громад.
Переглянути актуальну інформацію щодо статусу громад можна за посиланням на цифровій мапі (https://map.edopomoga.gov.ua).
 
Усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, отримають грошову допомогу від держави.
Зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.
У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:
● території, що є тимчасово окупованими;
● території, що перебувають в оточенні (блокуванні);
● території, на яких тривають активні бойові дії.
Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громада відсутня в цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.
Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору