Кабінет Міністрів України планує невдовзі запровадити цифрове розмитнення автомобілів за 5 хвилин. Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Він зазначив, що реформа діджиталізації та цифровізація послуг для бізнесу і громадян є одним із ключових елементів антикорупційної стратегії уряду.

«В останній розмові з Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн ми говорили про плани України щодо великої програми цифровізації. Найближчим часом уряд України впровадить цифрове розмитнення авто за 5 хвилин. Без жодних махінацій та корупції. Все автоматично, прозоро та швидко. Це частина нашого проєкту «Цифрова митниця», - наголосив Шмигаль.

Також, за його словами, Україна найближчим часом планує приєднатися до Конвенції про процедуру спільного транзиту.

«Це дозволяє обмінюватися даними з митницями європейських країн і так само усуває простір для будь-яких махінацій. Для бізнесу і громадян — це нова якість сервісу, де все максимально швидко і зручно», - підкреслив Прем'єр-міністр.

Він додав, що успішний досвід України в цифровізації публічних послуг уже отримав високу оцінку та підтримку з боку ЄС.

«Україна — один із лідерів у світі в питанні цифровізації, і, я впевнений, наш досвід стане в пригоді й іншим європейським країнам», - підкреслив Шмигаль.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору