На багатьох із них, відзначає очільник області, спортсмени тренувались, готуючись до міжнародних стартів, приїздили представники з інших регіонів України, як от у Кремінну.
 
«Але в росіян інше бачення на розвиток Луганщини. Вони «звільняють» її від життя, від лікарень, шкіл, дитячих садків, спорту. Ми втратили Льодовий палац спорту – його зруйновано вщент. А ще 13 років тому місцева волейбольна команда «Сєвєродончанка» здобула там золоті нагороди української першості – єдині для Луганщини у командних змаганнях у всіх видах спорту за останні 20 років. На кортах Сєвєродонецька було виховано не одне покоління тенісистів. Відомі на увесь світ плавці тренувались у басейні «Садко», – підкреслив Сергій Гайдай, начальник обласної військової адміністрації. – Спорткомплекс «Олімп» у Кремінній завжди користувався попитом у Олімпійської збірної України. Та завдяки програмі Президента Зеленського «Велике будівництво» ми зробили його ще кращим. До нас зверталися провідні українські спортсмени, аби саме там підготуватись до важливих стартів. Але окупанти вирішили його спалити. Як і багато іншого на Луганщині».
 
Він додав, що за чотири місяці повномасштабного вторгнення рф на Луганщині пошкоджено або зруйновано 22 об'єкти спортивної інфраструктури.
 
Ці руйнування зафіксовані в Сєвєродонецьку, Кремінній, Лисичанську, Рубіжному та Попасній.
Деякі з арен та ДЮСШ не підлягають реконструкції.
Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору