Днями до редакції звернулася член громадської організації «Євсуг діє» Інна Тиванова. Вона просила допомоги в поширенні інформації про новий проект активістів – створення гуртка з вільної боротьби «Богатир», який могла б відвідувати євсузька сільська дітвора. Для облаштування спортивної зали громаді потрібно 80 тисяч гривень, які вони вирішили зібрати самотужки на краудфандинговій платформі. Знаючи силу спільної дії громад, пройти повз це звернення ми не змогли

Луганщина.ua

«На уроках дитина постійно відкриває для себе щось нове. Але що робити після уроків? До чого залучити дитину, щоб це було і цікаво, і корисно для здоров’я? У школі працює вокальний гурток, і дітям там дуже подобається. Але багатьом хочеться ще й руху, фізичної активності – вони мріють про гурток вільної боротьби.

Такий є у районному центрі, Біловодську, але громада села не має змоги відвозити туди на заняття маленьких євсужан.

Ми вирішили створити для дітей гурток з вільної боротьби «Богатир» у своєму селі. Заняття вільною боротьбою є чудовим засобом для попередження різноманітних недугів, пов’язаних з поставою, вони позитивно впливають на психоемоційний стан дітей, допомагають їм здружитися», – так ініціативна група пояснює мету заходу на офіційній сторінці проекту.

Передбачається, що гурток будуть відвідувати учні місцевого НВК «Веселка» віком від 4 до 16 років. А, можливо, приєднатися до здорового способу життя захочуть і дорослі жителі Євсуга.

– Вже зараз є понад 100 охочих, та ми не плануємо зупинятися на цьому. Організовуючи показові виступи на Днях здоров’я та інших спортивних святах, хочемо збільшити кількість вихованців, – каже Інна Тиванова.

Громадська організація «Євсуг діє», батьки, активісти громади та керівництво школи вже дещо зробили для створення гуртка: у НВК «Веселка» відведене окреме приміщення для нього та розпочато там ремонт.

Звісно, власних сил та коштів недостатньо для того, аби облаштувати виділену кімнату згідно з усіма вимогами до нормальних тренувань з цього виду спорту. Тож з вашою допомогою організатори проекту планують придбати будівельні матеріали, необхідні для проведення ремонтних робіт, та борцівський килим. На це потрібно 80 тисяч гривень.

Подальшу закупівлю необхідного спортивного інвентарю будуть здійснювати батьки, громадські активісти та ГО «Євсуг діє».

ЯК ДОПОМОГТИ

Проект «Богатир» – вже запущено. Щоб допомогти його реалізувати, потрібно за посиланням https://gofunded.org/campaigns/bogatyr/ зайти на сторінку і подивитись відео; користуючись інструкцією під описом, перерахувати будь-яку суму або ж поширити у своєму профілі інформацію про проект (на це дано 60 днів з дня публікації); слідкувати за перебігом збору коштів протягом всіх 60 днів, залучаючи друзів та знайомих.

З питань щодо проекту звертайтеся:

Тиванова Інна. Пошта: innativanova@ukr.net. Телефон: 0954913712;

Баришенко Ірина. Пошта: irina_b701@ukr.net. Телефон: 0506734805

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх