Заняття військових інженерів, які проводять свій бойовий вишкіл у складних погодних умовах, пройшли на Луганщині. Про це йдеться в сюжеті Військового телебачення України.

Так, військовослужбовці одного з інженерних підрозділів на Луганщині відпрацювали навчальні завдання за такою легендою: "здійснити марш у район призначення, провести мінну і РХБ розвідку та забезпечити прикриття військ засобами аерозольного маскування".

Як зазначається в сюжеті, до навчальних завдань військові сапери ставляться так само, як і до бойових.

Через товстий шар снігу виявити вибухонебезпечний предмет буває складно, тож на допомогу приходять чотирилапі помічники. Такі заняття є гарним вишколом і для них.

Коли всі міни знайдено і знешкоджено, до справи беруться військові хіміки, які за допомогою спеціальної техніки здійснюють маскування визначеної ділянки місцевості.

"Зайняття проведено на оцінку "добре", є деякі недоліки, на що було вказано командирам підрозділів, для того щоб в подальшому ці недоліки можна було усунути. А в цілому підрозділи військової частини до виконання бойових завдань готові", - відзначено в сюжеті.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх