Заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко 8 лютого 2018 року провів робочу нараду з обговорення проблемних питань, що стримують соціально-економічний розвиток Луганщини та потребують вирішення на державному рівні. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

На захід були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час наради Юрій Клименко звернув увагу присутніх на необхідності активізувати зворотній зв’язок з центральними органами виконавчої влади з вирішення цих питань.

«Це – першочергове завдання керівників структурних підрозділів та одна із складових успіху вирішення проблем. Кожне відрядження до Києва чи робоча поїздка посадовців центральних органів влади до Луганщини має завершатись черговим кроком у розв’язанні проблемних питань області», – наголосив він.

Заступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму ОДА Ольга Севостьянова ознайомила учасників наради з результатами проведеного моніторингу таких проблем, реєстр яких на сьогодні включає 42 питання, актуальність їх у поточному році та механізми вирішення.

За результатами наради надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх