Надходження військового збору у січні 2018 року на Луганщині склали більше 11 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби в Луганській області.

"На Луганщині платники податків доволі відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору, спрямованого на захист державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України. У січні 2018 року надходження військового збору склали 11 млн 74 тис. грн. Це на 2,8 млн грн, або на 33,2% більше показника за cічень 2017-го року", - сказано в повідомленні. 

Нагадаємо: військовий збір запроваджено з серпня 2014 року, його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Платники Луганщини перерахували до зведе...

Платники Луганської області у січні-лютому 2018 року сплатили до зведеного бюджету країни 769,8 млн грн. Про це повідомляє прес-сл...

Детальніше
454
Платники Луганщини перерахували понад 2,...

Місцеві бюджети Луганщини отримали понад 2,4 мільярдів гривень податків і зборів. Про це повідомляє прес-служба Головного управлін...

Детальніше
449
Вгору