Дитина з деструктивною формою гострого апендициту прооперована в Луганській обласній дитячій лікарні. Така операція пройшла на Луганщині вперше за останні три роки. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

Так, в Луганській обласній дитячій клінічній лікарні при співпраці з кафедрою хірургії та хірургії Луганського державного медичного університету прооперована дитина зі Сватівського району з деструктивною формою гострого апендициту.

Завдяки придбанню сучасного європейського обладнання та інструментів для лапароскопічної хірургії фірми LemkeVision (Німеччина) з’явилась можливість надання спеціалізованої мініінвазивної хірургічної допомоги дітям.

Слід зазначити, що проведення втручань в умовах лапароскопічної хірургії з мінімальною травмою черевної стінки і петель кишечника забезпечує більш сприятливий перебіг після операційного періоду, швидкого одужання хворих, зменшує частоту післяопераційного спайкового процесу, знижує терміни перебування маленьких пацієнтів в стаціонарі і дає відмінний косметичний ефект.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх