Третій Доброярмарок пройде у Сєвєродонецьку у суботу, 3-го березня, у торгівельному центрі «Джаз», на проспекті Центральному, 46. Про це сказано на сторінці в Facebook «IOM Ukraine». 

Так, повідомляється, що з 10:00 до 19:00 свою продукцію представлять учасники проектів МОМ, які одержали обладнання для втілення і розвитку власного бізнесу. У вас буде можливість познайомитися із фермерами, бджолярами, кондитерами, пекарями, виробниками хенд-мейд прикрас та подарунків, та з іншими не менш цікавими підприємцями.

На заході можна придбати саджанці для саду, балкону чи підвіконня, різноманітні дрібнички для дому, а також поласувати смаколиками. Упродовж усього дня для дорослих та дітей будуть проводитися безкоштовні майстер-класи.

На Доброярмарок запрошують Міжнародна організація з міграції (МОМ) та Посольство Великої Британії в Україні.

Вхід вільний.

Доброярмарок організовує Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН із питань міграції – в межах проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», який фінансується Посольством Великої Британії в Україні.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх