Заняття зі спеціальної підготовки з бойовими розрахунками обслуг відбулися в одному з артилерійських підрозділів сил Антитерористичної операції на Луганщині. Про це сказано в повідомленні прес-центру штаба АТО від 3 березня 2018 року.

Повідомляється, що метою військового вишколу стало відпрацювання дій артилеристів в обороні, підвищення навичок та злагодження дій особового складу.

За словами керівника занять, підрозділ добре впорався з поставленим завданням та вкотре продемонстрував свій професіоналізм та готовність до виконання бойових завдань.

В штабі АТО також зазначили, що артилерійські підрозділи постійно підтримують бойову готовність, тісно поєднуючи теорію та практику. Військовослужбовці поетапно пройшли всі елементи навчань: від розгортання підрозділу до зміни місця дислокації.

"Оскільки артилерія наразі відведена від лінії розмежування на визначені Мінськими угодами відстані, тренування допомагають воїнам не втрачати навичок та завжди перебувати в готовності до відбиття атак противника", - також зазначили в відомстві.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх