Два навчально-практичних центри відкриють в Луганській області в 2018 році. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

"У Міністерстві освіти та науки України визначили, де цього року відкриють навчально-практичні центри, на які виділено 100 млн гривень. Відповідний Перелік закладів професійної освіти вже затверджений Міністерством. Серед них і два заклади професійно-технічної освіти Луганської області", - повідомили в Луганській ОДА.

Так, на базі державного навчального закладу "Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей" діятиме НПЦ за напрямом "Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник".

Вище професійне училище № 94 (м. Лисичанськ) готуватиме молодь за спеціальністю "Електромонтер з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтажник з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електромонтажник силових мереж та електроустаткування".

Загалом Перелік включає 50 НПЦ в усіх областях України та м. Києві. Центри відкриватимуться для підготовки за професіями електрозварник, електромонтер, токар, тракторист-машиніст тощо.

На створення центрів в держбюджеті передбачено 100 млн гривень, що вдвічі більше, ніж було закладено торік.

Ці кошти підуть на забезпечення центрів сучасним обладнанням, інструментами, витратними матеріалами тощо.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх