Пошкодження асфальтного покриття на мосту через р. Айдар у м. Старобільську буде поновлено ямковим ремонтом за першої нагоди з настанням сприятливих погодних умов. Про це в ефірі UA.Донбас зазначив заступник голови Луганської облдержадміністрації Вадим Данієлян.

«Після того, як громадськість м. Старобільська розповсюдила інформацію у ЗМІ, я поговорив з представниками підрядної організації, яка обслуговує дороги. Спеціалісти відразу виїхали на місце, все подивились, сфотографували. Але погодні умови не дають можливості відремонтувати його відразу та якісно, згідно з нормами. Нам потрібно спустити воду, висушити цю ділянку і покрити тимчасово, за таких погодних умов, холодним асфальтобетоном. Як тільки вода зійде і ця ділянка висохне, краї ями обріжуть і її заасфальтують. Це забезпечить нормальний проїзд», – пояснив Вадим Данієлян.

экрана 2018-03-28 в 10.43.33

За словами заступника голови облдержадміністрації, відповідальність за якість асфальтного покриття цього мосту несе підрядна організація, яка проводила там ремонтні роботи у 2013 році. Тут необхідно розрізняти види робіт, які відбувалися на зазначеному мосту в різний час.

За підтримки ПРООН у травні-вересні 2017 року проводились капітальні ремонтні роботи лише одинадцятого та дванадцятого прогонів, у той час як весь міст має довжину 250 метрів. Зокрема, були відремонтовані пошкоджені опори та прольотні конструкції, замінені залізобетонні балки між двома опорами.

29666059_1644787198935921_1401279262_n

Фото: ПРООН

Будівельники здійснили заходи для захисту металевих конструкцій мосту від корозії, відновили понад 200 квадратних метрів дорожньої поверхні, виконали заміну деформаційних швів та встановили нову енергоефективну систему освітлення вздовж усього мосту. Вартість ремонту склала 5,9 млн грн. Вибоїни, зображення яких розійшлося інтернет-простором, знаходяться поза відремонтованою за гроші Японії частиною мосту.

29664016_1644787202269254_808657007_n

Фото: ПРООН

«Тендерні процедури проводила ПРООН, яка вибрала підрядника і погодила проектно-кошторисну документацію зі службою автомобільних доріг», – прокоментував Вадим Данієлян участь органів місцевої влади у фінансовій частині реалізації проекту.

Те, що ямковий ремонт заплановано на найближчий період, підтвердив і перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганський області Анатолій Владико.

«Ми донесли плани своєму підрядному підприємству – Облавтодору, що виконує роботи по дорогам державного значення, з початком нормальних погодних умов зробити аварійний ямковий ремонт цього мосту. Для цього вже придбали холодний асфальтобетон і, думаю, що впродовж декількох днів його зроблять», – зазначив представник дорожньої галузі.

За його словами, Служба автодоріг вживатиме заходів із попередження руйнування дорожнього покриття. В жовтні минулого року були придбані два вагові мобільні комплекси, які почнуть працювати з настанням нормальних погодних умов. Це дозволить обмежити рух перенавантаженого транспорту.

«Міст розрахований на 30-тонні машини. Тож рух негабариту та перенавантажених автомобілів у нашій області буде припинено. Раніше технічних можливостей контролювати вантажоперевезення в області не було», – додав Анатолій Владико.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх