Урочисті заходи до Міжнародного дня театру відбулись вчора, 27 березня, у будівлі Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру. Привітати режисерів, акторів та прихильників їхньої творчості завітав голова Луганської обласної державної адміністрації Юрій Гарбуз. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У вітальному слові очільник області нагадав присутнім митцям та глядачам про шлях до створення на підконтрольній українській владі території обласного театру.

«Два роки тому, коли я зайшов до цієї будівлі, – вона була у кричущому стані. Проте, побачивши натхненні та палаючі очі театралів, зрозумів, що у цих людей повинен бути дім. Театр – це не тільки вікна, стіни та двері – це і його колектив, і його глядачі. Пишаюся тим, що на Луганщині, охопленій війною, нам вдалося відновити повноцінну роботу театру у новому домі», - зазначив губернатор.

Також Юрій Гарбуз нагородив директора Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру Сергія Дорофєєва грамотою Верховної Ради України, а обласними відзнаками – знаних та яскравих представників мистецьких кіл.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх