Користуючись нагодою, Аграрна партія України щиро вітає луганчан із Великоднем!

Аграрна партія України – це об’єднання сильних особистостей, небайдужих, відповідальних, активних людей, справжніх лідерів та господарів України.

РІВЕНЬ ПІДТРИМКИ ЗРОСТАЄ

Лідером Аграрної партії є Віталій Скоцик. Віталій Євстафійович народився 15 березня 1972 року в с. Симонів Гощанського району Рівненської області. Навчався у Національному аграрному університеті. Має ступінь кандидата сільськогосподарських наук, доктора економіки у сфері стратегічного менеджменту, почесний академік Академії аграрних наук України, почесний професор Харківського політехнічного університету.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню. Переможець у номінації «Людина року» (2009) у номінації «Менеджер року», має численні грамоти та відзнаки за внесок у розвиток аграрної галузі.

У 2009 році став членом Аграрної партії України. У 2010 році обраний заступником голови партії. У вересні 2014 року став головою Аграрної партії України.

Під його керівництвом на перших виборах в об’єднані територіальні громади, які відбувались 2017-го року по всій країні, Аграрна партія впевнено входила до трійки переможців серед 42-ох партій, які брали участь у виборах. Помітно, що рівень підтримки зростає. Аграрна партія отримує рівномірну довіру виборців у всіх регіонах, як в селах, так і в містах.

ПОГЛЯД НА РЕФОРМИ

«Ми цього року були в авангарді боротьби за інтереси народу. Ми зупинили дикий продаж землі, об’єднавши суспільство і зібравши 3 мільйони підписів! Запропонували формулу зваженої земельної реформи, що охоплює період до 2025 року. Мораторій на продаж сільськогосподарських земель продовжено до кінця 2018 року – це перемога кожного з нас», – говорить у своєму зверненні лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Аграрна партія вважає, що переважна частина податків повинна залишатися на місцях, бо рівень довіри до органів місцевої влади значно вищий, ніж до центральної. Долю цих коштів слід вирішувати місцевим громадам, а не столичним бюрократам, які розподіляють субвенції у «ручному режимі».

«Нинішні Верховна Рада та Кабмін не мають наміру проводити реальної децентралізації. Це просто бутафорія. Стримує реальний розвиток громад, щодо передачі землі за межами населених пунктів у розпорядження місцевих рад – перетворили на суцільні спекуляції. Реалізація так званої медичної реформи уже приводить до знищення медичних установ у регіонах. Ми маємо впроваджувати реальні зміни», – зазначив лідер Аграрної партії України.

Бачимо, що медреформа не гарантує підвищення якості медичних послуг, однак створює додаткові умови для корупції.

На думку лідера Аграрної партії України, «... все питання медичної реформи полягає у створенні Національної служби здоров’я України – національного страховика, який укладатиме договори із закладами охорони здоров’я та закуповуватиме у них послуги з медичного обслуговування населення. Адже тут в одній особі і замовник, і розподілювач коштів, і перевіряльник. Можливості для корупційних дій над широкі, особливо за умов незрозумілого контролю над цим суперорганом. Фінансовий ресурс у його розпорядженні цьогоріч – це майже 8,3 мільярда гривень», – наголошує Віталій Скоцик.

Політик зазначає, що поки влада імітує реформи та розподіляє фінансові потоки, медицина буквально покинута напризволяще, особливо у селах та невеликих містах. Держава має створити умови, за яких кожній людині, незалежно від її фінансової спроможності, соціального статусу та місця проживання, буде гарантовано надання медичних послуг. І можливості для цього є, немає лише політичної волі.

Аграрна партія України виступає за створення сприятливих умов для розвитку виробництва, вдосконалення системи оподаткування та спрощення умов роботи для середнього та малого бізнесу, за зміни виборчого законодавства та оновлення керівної еліти в країні, за мирне врегулювання кризи на Донбасі та відновлення самоврядування в Луганській та Донецькій областях.

«Прикро чути заяви народних депутатів, що парламент не допустить розміщення миротворчої місії на Донбасі на певних умовах. Не може бути більшого національного інтересу, ніж повернення окупованих територій і забезпечення миру на українській землі», – говорить Віталій Скоцик.

«В Україні відсутня структурована політична система. Хто сьогодні наповнює парламент? Це проекти олігархічних груп, які створили партії, щоб лобіювати власні інтереси. І це депутати-мажоритарники, які прийшли до парламенту, щоб державним коштом вирішувати свої питання. Більшість політичних лідерів, які мають великі медійні рейтинги, – це політичні фріки. Коли за людьми, крім їхніх слів і кількох помічників більше немає нічого – це не політичні сили. Ми обрали непростий шлях. Переконаний, із наших нинішніх перемог виростає перемога всієї країни. Успішна людина, заможна родина, сильна громада і міцна держава – ось ці щаблі розвитку ми маємо пройти», – наголошує лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

ЗЕМЕЛЬНЕ ПАТИННЯ

Аграрна партія у питаннях розвитку самоврядування ставить перед собою три головні мети, які залишаються незмінними:

«Землю – громадам! Кошти – громадам! Владу – громадам!».

Це наріжні камені ефективної роботи місцевого самоврядування. Саме вони повинні дати ресурси, щоб місцева влада, обрана вами, могла забезпечити надання якісних послуг.

«Ми чітко усвідомлюємо, що існують законодавчі проблеми. Громади, попри популістичні заяви окремих політичних сил та ініціативи уряду, так і не отримали реального права розпоряджатися землею, що перебуває за межами населених пунктів. Влада зумисне затягує процес комплексного законодавчого врегулювання цього питання та за будь-яку ціну намагається його повністю контролювати», – говорить лідер Аграрної партії.

Усі ці проблеми свідчать тільки про одне: центральна влада робить усе, щоб перетворити процес децентралізації на імітацію. Замість реального делегування повноважень і ресурсів на місця зміцнюють президентську вертикаль чиновників.

АГРАРНА ПАРТІЯ НА ЛУГАНЩИНІ

Політику Аграрної партії України розділяють люди, що плідно працюють на землі, що розуміються, як вирощувати хліб. Так, у вересні 2017 року головою Луганської регіональної партійної організації стала Віта Сліпець.

Віта Володимирівна народилася 11 вересня 1971 року в селі Мілуватка Сватівського району Луганської області в сім’ї селянина – Куницького Володимира Григоровича.

У 1988 році закінчила Мілуватську середнью школу. Протягом 1988-1989 років працювала старшою піонервожатою Містківської середньої школи. У період з 1989 по 1994 рік навчалася в Луганському державному педагогічному інституті, отримавши кваліфікацію вчителя російської мови та літератури середньої школи. Після закінчення університету до січня 2004 року працювала вчителем російської мови та літератури в Містківській неповній середній школі.

З 2004 по 2015 ріки очолювала та була заступником голови селянського фермерського господарства «Прогрес-10». У 2006 році закінчила факультет післядипломної освіти Луганського національного аграрного університету за спеціальністю «менеджмент організацій» та отримала кваліфікацію «менеджер-економіст».

У листопаді 2015 року була обрана головою Сватівської районної ради.

«Ми переконані, – зазначає голова Луганської регіональної організації Аграрної партії України Віта Сліпець, – що треба говорити про розвиток самоврядності, бо тільки самоврядний господар, що має належні ресурси, може повною мірою захистити інтереси громади.

Аграрна партія представлена майже п’ятьма тисячами депутатів у територіальних громадах, котрі відкриті для ваших звернень, спільно з вами готові реалізовувати проекти, важливі саме для вашої громади.

Аграрна партія готова активно долучатися на центральному рівні до реалізації різноманітних проектів з розвитку самоврядності, енергоефективності, покращення надання адміністративних послуг.

Нам потрібна ваша допомога і ваша підтримка. Тому я звертаюся до вас із проханням: приходьте, говоріть, долучайтеся! Пам’ятайте, що лише ви є господарями у своєму домі.

Давайте спільно розбудовувати самоврядність, щоб вона служила вам. Вона і є основою сильної громади. А сильна громада – це сильна держава та запорука добробуту кожного українця!».

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору