Дорожнє будівництво – питання №1 не тільки порядку денного сьогоднішньої селекторної апаратної наради, а й в цілому роботи влади та Служби автодоріг області. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Луганської облдержадміністрації Юрій Гарбуз.

За його словами, порівняно з 2015 роком фінансування дорожнього будівництва збільшено у 10 разів з 76,4 до 784,7 млн грн.

Також очільник області повідомив, що пріоритетними напрямами дорожнього будівництва на 2018 рік є автошляхи, які з’єднують область із сусідніми Харківською (Куп’янськ-Сватове) та Донецькою (Попасна-Лисичанськ, Старобільськ-Бахмут) областями, дороги Щастя-Станиця Луганська, Старобільськ-Новоайдар та дороги, що ведуть до Сєвєродонецька. 

Заплановано капітальний ремонт мостів через р. Красна Сватівського району та через р. Айдар Новоайдарського району, а також шляхопроводу в Попасній.

Крім того, Ю. Гарбуз відзначив, що сьогодні в області працює 3 асфальтобетонних заводи у Кремінній, Білокуракиному та Старобільську. Протягом місяця мають запуститися ще 3 у Біловодську, Марківці та Новопскові.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх