Обласний відкритий фестиваль-конкурс української культури та фольклору "Байбак-fest" відбувся на Луганщині. Про це повідомили в Управлінні культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації.

Цьогорічний обласний відкритий фестиваль-конкурс "Байбак-fest" розпочався весняним етапом, 21 квітня 2018 року о 10:00 в місті Старобільськ, який пройшов під гаслом «А весна вже скресла – що ти нам принесла».

В заході взяли участь творчі колективи, окремі виконавці та майстри декоративно-ужиткового мистецтва Старобільського, Троїцького, Білокуракинського, Сватівського, Попаснянського, Новопсковського районів та міста Сєвєродонецьк.

Святкове дійство розпочалось урочистою ходою учасників фестивалю-конкурсу на головній площі міста Старобільська біля районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка. 

Також всі бажаючі мали змогу насолодитися виставкою робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва області, скуштувати страви української національної кухні в гостинних куренях сіл та об’єднаних територіальних громад Старобільського району та зробити фото на пам'ять у весняній тематиці. 

Окрасою обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору "Байбак-fest" стала конкурсна програма фестивалю. Всі виступи пройшли на достойному рівні, учасники продемонстрували свою майстерність та професіоналізм. 

Наступними естафету проведення "Байбак-fest-2018" перейняв Попаснянський район, де відбудеться літній етап обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору "Байбак-fest".

Для довідки: фестиваль-конкурс проходить щосезонно один раз на два роки, крокуючи містами та районами Луганщини. Захід проводиться з метою розвитку національної культури, збереження фольклору, як першооснови національної спадщини, дослідження, вивчення і відтворення найкращих зразків фольклорно-етнографічної спадщини Луганського краю.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх