Тактико-спеціальне заняття з відпрацювання усіх елементів надання допомоги пораненим та евакуації їх з поля бою до лікувального закладу проведено в одній із бригад Збройних Сил України на Луганщині. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Повідомляється, що військовослужбовці відпрацювали надання само- та взаємодопомоги підчас поранення, елементи долікарської допомоги, евакуацію із небезпечної зони та доправлення до стабілізаційного пункту, надання фахової медичної допомоги й доставку до військового шпиталю.

Окрім медичної служби до тренування долучились й інженерні підрозділи, які здійснили переправу поранених власними плавзасобами.

Як пояснив начальник медичної служби оперативно-тактичного угрупування "Луганськ" полковник медичної служби Віталій Фурдик, враховуючи пошкоджені автошляхи, погодні умови та відсутність в районі виконання завдань лікувальних установ, евакуація поранених з переднього краю може перевищити визначені часові нормативи.

"Щоб такого не трапилося ми створили стабілізаційний пункт на базі медичного підрозділу бригади й відрядили туди зі складу військового госпіталю кваліфікований персонал та необхідну техніку", - розповів полковник медичної служби Віталій Фурдик.

Стабілізувавши стан пораненого, військові медики відправляють його для отримання спеціалізованої допомоги у військовий госпіталь. Усі ці елементи й були відпрацьовані під час заняття, а виявлені недоліки дали змогу внести корективи у процес медичної евакуації в районі відповідальності бригади.

Аналогічні заходи будуть проведені й в інших частинах та підрозділах.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх