Концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом почесного головного диригента Курта Шміда (Австрія) відбувся 12 травня у стінах Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф'єва. Про це повідомили в Луганській обласній філармонії.

Вперше у Сєвєродонецьку звучала Дев’ята Симфонія Бетховена, яка входить до репертуару кращих оркестрів світу. Дана симфонія є одним з найбільш відомих творів класичної музики і вважається видатним шедевром Бетховена, який створив його, будучи абсолютно глухим.

Новаторство Бетховена у використанні голосу наряду з інструментами у фінальній частині 9-ї симфонії, що складається з чотирьох частин, допомогли відчути всім присутнім почесні гості – солісти Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка, лауреати міжнародних конкурсів – Сергій Замицький та Ігор Бондаренко, солісти Харківської обласної філармонії Ольга Юрина та Олександра Кузьмина, а також Академічний хор Харківської обласної філармонії (художній керівник і головний диригент – лауреат національного конкурсу хорових диригентів Андрій Сиротенко). 

Глядачі і слухачі Сєвєродонецька отримали величезне задоволення із того, що почули. Бурхливі оплески, які не стихали впродовж багатьох хвилин, свідчили про те, що зал вдячний гостям із Харкова, солістам Академічному хору Харківської обласної філармонії, маестро Курту Шміду, а також Академічному симфонічному оркестру Луганської обласної філармонії.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх