Так звані "ЗМІ" так званої "ЛНР" продовжують залякувати населення тимчасово окупованих територій байками про важке озброєння ВСУ біля лінії зіткнення. Про це повідомив заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко.

"На цей раз "доблесні" розвідники "ЛНРії" розгледіли з високого берега Дінця одразу три установки залпового вогню БМ-21 "Град" на подвір’ї домогосподарства у Болотенному, що розташоване поблизу Станиці Луганської. Величеньке мабуть подвір’я, якщо там умістилося одразу три "Гради", - написав на своїй сторінці в Facebook заступник губернатора.

"А ще, за словами так званого "офіційного представника Народної міліції ЛНР підполковника Марочко" ВСУ зайняли частину діючої школи у Станиці Луганській. А у Новоайдарському районі артилерія ВСУ навчається веденню бойових дій в міських умовах. Вся ця маячня повинна підтвердити "підготовку Києва до провокацій та наступальних дій", - також додав Юрій Клименко.

При цьому, за його словами, як мінімум один раз на тиждень, бойовики відкривають вогонь у Станиці Луганській для того, щоб не допустити розведення військ, яке може відбутися тільки після дотримання режиму тиші у цьому районі.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору