Асфальто-бетонний завод (АБЗ), після п’яти років простою, відновив роботу в Новоайдарі. Про це повідомили в Новоайдарській райдержадміністрації.

"Ініціатива щодо відродження заводу належить райдержадміністрації та районній раді. Неодноразово на різних рівнях керівники району порушували питання щодо відновлення працездатності АБЗ. І нас почули: як обласна адміністрація,так і Державна служба автомобільних доріг. Перша експериментальна партія асфальту обсягом в 50 тонн була випущена вже минулого тижня", - зазначили в РДА.

На теперешній момент продукція виробляється невеликими партіями - залежно від потреб. Взагалі потенціал АБЗ, за попередніми розрахунками, становить до 300 тонн асфальту в день. В даний момент на підприємстві працюють 12 співробітників. Майже всі мають досвід роботи на АБЗ. 

АБЗ в першу чергу, буде обслуговувати підрядні організації, які ремонтуватимуть дорожні полотна Новоайдару, Щастя, Старобільського та Сєвєродонецького напрямків, а також Новопскова та сел Новоайдарського району.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх