На КПВВ у Станиці Луганській до співробітників поліції за допомогою та захистом звернувся чоловік, який щойно «вийшов» з в’язниці на окупованій території. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області.

Чоловік відверто розповів поліцейським про все, що відбувалося з ним протягом його терміну ув’язнення, і попросив допомоги та підтримки. Співробітники поліції після проведення відповідних заходів надають чоловікові допомогу у оформленні необхідних документів, з якими він почне нове життя на мирній території.

В 2013 році чоловіка було засуджено до покарання у вигляді 5 років позбавлення волі за скоєння крадіжки. Відбувати термін покарання належало у Чорнухинській виправній колонії №23 Перевальського району Луганської області.

Після окупації цієї території контроль над пенітенціарним закладом захопили бойовики.

«В’язні за найменшої провини відправлялися до штрафного ізолятора. Регулярно чоловіки в масках знущалися над нами. Ставили на розтяжку, били. Ми писали прохання направити нас для відбування покарання на територію підконтрольну українській владі, за це також били. Про дотримання прав ув’язнених там ніхто і не чув, навіть убогого харчування не завжди вистачало.

Після того, як Чорнухинська колонія була зруйнована, нас перевели до Перевальської виправної колонії №15. Умови стали ще жахливіші. Переведені з Луганського ІТТ ув’язнені розповідали, що там навіть забили до смерті інваліда. Було страшно, дуже, хотілося додому», - розповідає колишній в’язень.

Чоловік також розповів поліцейським, що він дуже хвилювався, бо «адміністрація» колонії намагалася завербувати його, а коли він відмовлявся від співпраці з ними, погрожували йому новою відсидкою.

«Я звертаюсь до всіх, хто звільнився з місць позбавлення волі, не боятися переслідування українських правоохоронців, про яке нам так активно розповідають в тюрмах «ЛНР», – закінчив свою розповідь вже вільний чоловік.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх