Закон про створення Вищого Антикорупційного суду ухвалено 7 червня. Про це повідомляє прес-служба Апарату Верховної Ради України. 

За ухвалення Закону проголосувало 315 народних депутатів.

Як нагадав Голова Верховної Ради України А. Парубій, робота над документом була тривалою, більше року тривали консультації як в Україні, так і з міжнародними партнерами. Усі питання і рекомендації узгоджувалися з Венеційською Комісією.

«Зменшено вимоги до кандидатів на посади суддів Антикорупційного суду, видалено норму про обов’язкове проходження поліграфу, визначено порядок захисту суддів і членів їхніх родин, узгоджено питання щодо громадської ради міжнародних експертів – їх буде шість», - пояснив Андрій Парубій.

«Я вважаю що найважчий заключний етап ми змогли пройти з гідністю. Я хочу подякувати і Комітету, який провів дуже фахову роботу, і Міністру юстиції, який був долучений», - зазначив Голова Парламенту, уточнивши, що переговори завершились 7 червня , близько четвертої години ранку.

Голова Верховної Ради України привітав усіх з ухваленням важливого рішення і висловив сподівання, що Суд буде створено ще до завершення цього року.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх