Фінал обласної спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відбувся 9-10 червня на базі обласного фізкультурного центру «Олімп» у місті Кремінна. Про це повідомляє прес-служба Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Участь у змаганнях з міні–футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів взяли 9 команд – переможці та призери зональних змагань, представники: Кремінського, Попаснянського, Старобільського, Станично-Луганського, Новоайдарського, Новопсковського, Біловодського, Марківського районів та збірна команда Головного управління Держпраці у Луганській області і Державної екологічної інспекції у Луганській області.

Після дводенних змагань найкращими в загальнокомандному заліку стали старобільчани із сумою очок 56. Команди Попаснянського та Новопсковського району набрали однакову кількість очок – 52. Проте за кількістю завойованих І місць в командному заліку, другу сходинку вибороли спортсмени Попаснянського району, третю, відповідно – представники Новопсковщини. 

За результатами, з кращих представників фінального етапу спартакіади буде сформовано збірну Луганської області, яка відстоюватиме честь Луганщини на всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у восени.

В відомстві також зазначили, що цього року у спартакіаді держслужбовців було задіяно понад 1000 учасників з 13 команд міст та районів області. Змагання стартували у травні та проходили у три етапи: І – місцевий, ІІ – зональний, ІІІ – фінал обласних змагань.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх