Уряд Швейцарії у період з 8 по 11 червня доставив черговий гуманітарний вантаж на окуповані території Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба Міністерства України з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Так, Швейцарська Конфедерація через підрозділ гуманітарної допомоги Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) ввосьме доставила на окуповані території гуманітарний вантаж.

8 та 11 червня до м. Донецьк доставлено гуманітарний вантаж загальною вагою 860 тонн зокрема, хімічні реагенти для очистки води КП «Компанія «Вода Донбасу», а також медичне обладнання для Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання.

9 червня до м. Луганськ доставлено медичне обладнання, запасні частини до нього, витратні матеріали та медикаменти для задоволення потреб закладів охорони здоров’я.

Організація та доставка гуманітарної допомоги на схід України здійснюється за сприяння і координації МТОТ, яке забезпечило взаємодію представників SDC з представниками Збройних Сил України, Служби безпеки України, АТЦ при СБУ, ДФС та ДПС.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх