КУ «Попаснянська центральна районна лікарня» 12 червня отримала гуманітарну допомогу від Swiss Humanitarian Aid посольства Швейцарії в Україні у вигляді спеціального медичного обладнання. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської райдержадміністрації.

Зокрема, тепер у лікарні функціонуватиме апарат ШВЛ FLGHT60 з подвійним контуром, символьними позначеннями та внутрішнім змішувачем (для вентиляції легень), мобільна рентгенсистема, пристрій цифрової рентгенографії, апарат для мембранного лікувального і донорського плазмоферезу, концентратор кисневий «Біомед», комплекс діагностичний автоматизований «КАРДІО+» у складі 12 канального електрокардіографа, велоергометра на базі комп’ютера типу ноутбук та лазерного принтеру, а також ще 9 одиниць спецтехніки.

Як зазначили в РДА, завдяки цій допомозі значно розшириться спектр надання медичних послуг, як цивільному населенню району, так і військовослужбовцям, що проходять службу на території району.

Керівництво району та центральної районної лікарні щиро дякує посольству Швейцарії за співпрацю і надану допомогу, а Swiss Humanitarian Aid – за доставку медичного обладнання.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх