Черговий етап обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest – 2018» пройшов 16 червня в Попаснянському районі. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської райдержадміністрації.

До участі у фестивалі долучилися майстри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, виконавці, фольклорні, театральні, музичні, хореографічні колективи, ансамблі народної пісні із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, а також Сватівського і Станично-Луганського районів. Попаснянський район представляли аматори народного мистецтва з Врубівської, Новотошківської, Мирнодолинської, Вовчоярівської, Білогорівської селищних рад та Попаснянської міської.

На головній площі міста відбувався святковий ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва. Вишиті сорочки, рушники, ікони, картини перемежовувалися із майстерно виконаними виробами з бісеру, стрічок, тканини, деревени. Крім того, всі учасники фестивалю мали змогу поласувати кулінарними смаколиками, виготовленими за українськими народними рецептами. 

На центральній сцені міста просто неба проходила конкурсна програма з обрядових і родинно-побутових дійств. Цього разу вона була присвячена народним дитячим іграм, в яких приймали учать всі бажаючі.

В районному Будинку культури в актовій залі учасники фестивалю демонстрували свою вправність з виконання народних пісень, танцю, музикування тощо.

Наступними естафету проведення фестивалю-конкурсу «Байбак-fest – 2018» приймають Станично-Луганський (осінній етап) та Новоайдарський (зимовий етап) райони.

Літній етап «Байбак-fest – 2018» було організовано Луганським обласним центром народної творчості та Попаснянською районною державною адміністрацією.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх