Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко доручив розробити перспективні плани формування ОТГ на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму, передає прес-служба Уряду.

"Крим та тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей будуть в Україні. Це неминуче відбудеться! Тому вже зараз маємо планувати, як реформа децентралізації змінить життя українців, які опинились заручниками російських окупантів на цих територіях. Це наш головний пріоритет на цей рік!", - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

За його словами, це просто стало необхідно і вкрай актуально після прийняття Закону "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях".

"Маємо підготувати плани для мешканців тимчасово окупованого Донбасу та анексованого Криму, яким чином утворюватимуться об’єднані громади з новими можливостями та ресурсами. Запланувати перспективу розбудови інфраструктури, дитячих садків та шкіл. Показати, яким чином реформа змінить якість надання безпекових та адміністративних послуг, освітянських, соціальних та медичних. Запланувати, як змінюватиметься на цих територіях якість життя людей. Для цього, і це моя принципова позиція, ми вже зараз маємо розробити перспективні плани об’єднання територіальних громад на тимчасово окупованому Донбасі", - наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що на координаційній нараді з обговорення реформи децентралізації з експертами доручив Мінрегіону спільно з МТОТ та ВЦА Донецької та Луганської областей спільно напрацювати такі перспективні плани.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх