Святкування річниці створення патрульної поліції відбулося 4 липня в Лисичанську. Про це повідомляє прес-службапатрульної поліції Луганської області.

Так, вчора, на площі Перемоги міста Лисичанська, після урочистого шикування та привітань від керівництва, правоохоронці влаштували справжнє дитяче свято.

Маленькі відвідувачі заходу із задоволенням знайомились із поліцейським обладнанням, приміряли бронежилети та шоломи патрульних. Роздивлялись спецзасоби та вивчали службові автомобілі. 

Поки діти із захопленням розважались з поліцейськими, дорослих гостей цікавили подробиці служби патрульних: їх розпорядок дня, порядок застосування спецзасобів та найцікавіші моменти служби. Правоохоронці із задоволенням ділились цікавими історіями, яких у кожного за роки служби, накопичилось чимало.

У формі гри шкільні офіцери поліції познайомили дітей з жестами регулювальника та нагадали про правила дорожнього руху, поведінки на воді й у побуті.

Щирі дитячі посмішки, веселий настрій, тепло і підтримка громади стали найкращими подарунками для патрульних в їх День народження.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх