Протягом січня-червня 2018 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів Луганської області надійшло 1 мільярд 306 мільйонів гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Луганській області.

Надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів Луганщини склали 1 мільярд 285 мільйонів гривень податків та зборів. Темп росту надходжень до відповідного періоду 2017 року склав 9 відсотків, що у грошовому виразі становить понад 105,4 мільйонів гривень. Важливо, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків.

Зокрема, за результатами наповнення бюджетів громад 953,5 мільйонів гривень отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з 6 місяцями минулого року більше на 57,6 мільйонів гривень. Сплату єдиного податку представники малого бізнесу забезпечили в розмірі 139,1 мільйонів гривень, що перевищує минулорічний результат на 23,5 мільйона гривень.

Додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх