Меморандум про співпрацю між Асоціацією сільгосптоваровиробників Луганської області, ГК "Содружество" та Балтійсько-Чорноморським економічним форумом було підписано сьогодні, 19 липня. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Луганської облдержадміністрації Юрій Гарбуз.

"Ми отримали вихід до Балтійського, Чорного та Каспійського морів. Використання нового транспортного коридору Клайпеда-Білорусь-Херсон-Трабзон-Грузія-Баку (з виходом до центрального коридору нового шовкового шляху) відкриває широкі перспективи для розвитку економіки Луганщини. Над цим проектом спільно з генеральним директором ГК "Содружество", головою правління Балтійсько-Чорноморського економічного форуму Віктором Поповим ми працювали понад рік", - зазначив очільник Луганщини.

"Я шукаю і використовую всі можливості для підтримки наших товаровиробників, виходу на нові ринки збуту. Ми працюємо у надскладних умовах втрати промислового потенціалу, логістичних шляхів, трудових ресурсів. Але не втрачаємо надії і рухаємося вперед заради добробуту і розвитку єдиної Луганщини!", - додав Юрій Гарбуз.

Також він подякував Надзвичайному і Повноважному послу Литовської республіки в Україні Марюсу Януконісу за підтримку і гостинність. Захід у Посольстві Литви зібрав представників посольств і бізнесових кіл Грузії, Туреччини і Казахстана.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору