Всеукраїнський театральний фестиваль «СвітОгляд» відбуватиметься в період з 24 по 30 вересня 2018 року в місті Сєвєродонецьку Луганської області. Про це повідомили в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі.

​Започаткований в цьому році Луганським обласним академічним українським музично-драматичним театром спільно з управлінням культури, національностей і релігій Луганської облдержадміністрації, фестиваль проходить за підтримки Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації і має на меті привернути увагу театрального світу України до нашої області, познайомити її жителів з кращими здобутками сучасного театрального мистецтва, а також відкрити унікальний світ Луганщини українській мистецькій спільноті.​

Як зазначили в театрі, ​в цьому році 11 театральних колективів з різних міст України та гості фестивалю з Ізраїлю та Туреччини представлять для огляду програму, яка включає вистави майже всіх оcновних театральних жанрів, дві моновистави та пластичний перфоманс. Здебільшого це класичні твори в сучасному прочитанні, а також чотири п’єси новітніх авторів.

Фестиваль націлений дати можливість якнайширшій аудиторії Луганської області познайомитись з роботами потужних театральних колективів України і гостей за-кордону, здобутки яких відзначені театральними преміями і користуються популярністю у глядачів.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх