Військовослужбовці мобільної групи розмінування Державної спеціальної служби транспорту зі складу Об’єднаних сил проводять обстеження залізничних колій біля вузлової станції Попасна на предмет наявності мін, боєприпасів, що не розірвалися та інших вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє прес-центр штабу Об’єднаних сил.

«Роботи з розмінування залізниці проводяться згідно з відповідним розпорядженням командування ОТУ «Північ» на запит ПАТ «Укрзалізниця» з метою відновлення безпечного транспортного сполучення зі станцією Попасна і триватимуть до 9 серпня. Протягом одного дня обстежується близько 1 км залізничних шляхів та прилеглої території», - зазначили в відомстві.

Крім розмінування об'єктів залізничного сполучення, сапери на прохання місцевих мешканців проводять очищення від вибухонебезпечних предметів доріг, шкіл, лікарень, інших об'єктів громадського користування, а також приватних будинків.

Безпосередню організацію взаємодії з представниками СММ ОБСЄ, нагляд за дотриманням гарантій безпеки працівникам ПАТ «Укрзалізниця», задіяним у роботах на станції «Попасна», забезпечення дотримання режиму припинення вогню здійснюють офіцери української сторони СЦКК.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх