Воїни-артилеристи, що виконують завдання у складі Об’єднаних сил на Луганському напрямку, взяли участь у конкурсі на кращий протитанковий розрахунок оперативно-тактичного угрупування «Північ». Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

На одному з полігонів бойової підготовки, у районах відведення, свою військово-професійну підготовку, знання з тактичної медицини та фізичну витривалість демонстрували протитанкові обслуги 100-мм гармат МТ – 12 «Рапіра», ПТРК «Конкурс», ПТРК «Фагот», а також ПТРК «Стугна-П».

За словами начальника артилерії ОТУ «Північ» полковника Сергія Трохимчука, на даний час на передньому краї оборони українськими військовими задля надання адекватної відповіді використовуються лише протитанкові ракетні комплекси «Фагот» і «Стугна-П». Інші види озброєння, що представлені на змаганнях, заборонені Мінськими домовленостями та перебувають в районах відведення. Але не зважаючи на те, бойові розрахунки знаходяться у повній бойовій готовності та щодня відточують свою професійну майстерність згідно розкладу занять з бойової підготовки.

«Цього дня, в умовах, наближених до бойових, учасники операції Об’єднаних сил продемонстрували вміле володіння штатним озброєнням, навички з інженерного обладнання та маскування позицій протитанкових розрахунків у комплексі з тактичною підготовкою. Але, особливістю даного заходу є те, що вперше на подібні змагання залучається протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П». Це досить цікавий та потужний комплекс, який перебуває на озброєнні наших Збройних Сил і не має аналогів на всьому пострадянському просторі. А за своїми характеристиками зазначений комплекс здатний уражати цілі на відстані до п’яти кілометрів», - зазначив полковник Сергій Трохимчук.

За підсумками змагань всі без виключення воїни-артилеристи показали високий рівень вогневого вишколу, впоралися з поставленим завданням, а також виконали на «добре» та «відмінно» нормативи з володіння штатною протитанковою зброєю. Незабаром, переможці у кожній з номінацій братимуть участь у змаганнях на кращу протитанкову обслугу Об’єднаних сил.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору