Деструктивна критика та докори на адресу відео, присвяченого ССО ЗС України, є необгрунтованими. Про це заявив Керівник угруповання Сил спеціальних операцій, полковник Сергій Кривонос.

Так, 29 липня, у День Сил спеціальних операцій, було опубліковане відео, присвячене ССО ЗС України.

Як зазначив Сергій Кривонос, під час створення відео навмисно був використаний текст, близький до тексту одного відомого російського мотиваційного відеоролику.

"Мета цього очевидна – "передражнити" противника, потролити його і вдарити по ньому його ж зброєю. На жаль, деякі українські громадяни не зрозуміли задуму відеоролику і розгорнули хвилю деструктивної критики. Необґрунтовані докори і звинувачення посипались на адресу Командувача ОС, Штабу ООС та військовослужбовців ССО, які безпосередньо захищають свободу і незалежність України. Така негативна позиція в умовах військової та інформаційної агресії Російської Федерації проти України, на жаль, є грою на руку ворогу. Пошук і розкручення "зради" там, де її й близько немає, лише демотивує і роз’єднує українське суспільство", - зазначив полковник Кривонос.

Нагадаємо, в мережі Інтернет це відео викликало негативну реакцію деяких українських громадян, які розгорнули деструктивну інформаційну кампанію проти Штабу ООС та ССО. 

Відео можна подивитися за посиланням.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору