Днями, особовий склад військового мобільного госпіталю, що задіяний в операції Об’єднаних сил на Луганщині, урочисто відзначив чергову річницю від дня створення своєї медичної установи. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Привітати колектив госпіталю зі святом завітали представники командування Оперативно-тактичного угрупування «Північ» та численні гості.

З нагоди свята, за професійні успіхи та самовіддану працю відзнаку Командувача Об'єднаних сил – медаль «Козацький хрест» ІІ ступеню отримав начальник військового мобільного госпіталю підполковник медичної служби Андрій Телефанко, ще низку офіцерів, сержантів і солдатів медичної установи було заохочено почесними нагрудними знаками командувача «За сумлінну службу», а також грамотами та подяками від вищого командування.

В штабі також зазначили, що під час проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, яка зараз триває, через мобільний госпіталь пройшло більше десяти тисяч військовослужбовців і близько п’яти тисяч цивільних осіб. Тут зробили кілька тисяч операцій, більше половини з яких були важкі.

Під час бойових дій на Донбасі, медичному персоналу госпіталю доводилося надавати не лише хірургічну допомогу, але й терапевтичну. Адже чимало бійців відчували виснаження, перевтому, мали високий тиск.

З 2014 року вінничанам довелося змінити сім місць дислокації. Міцно влаштувалися лише в травні 2016-го в будівлі Сєвєродонецької лікарні.

Як повідомив начальник військового мобільного госпіталю підполковник медичної служби Андрій Телефанко, зараз військова частина складається з сортувально-евакуаційного відділення, відділення інтенсивної терапії і реанімації, а також підрозділу матеріально-технічного забезпечення.

Порівняно з першими роками війни, поранених військових до госпіталю поступає набагато менше, тому з’явилася можливість надавати спектр послуг мешканцям Сєвєродонецька. Для цивільних тут все безкоштовне, ніколи немає черги та талонів.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх