Луганська облдержадміністрація звернулася до Кабінету Міністрів України щодо збереження аналогового мовлення у зоні проведення операції Об’єднаних сил. Про це повідомив директор Департаменту масових комунікацій Луганської облдержадміністрації Олександр Костенко, передає прес-служба відомства.

«До нас прислухалися і на сьогодні прийнято рішення, що як мінімум до кінця року аналогові передавачі у Луганській та Донецькій областях не вимикатимуть», – наголосив він.

Як зазначив Олександр Костенко, у Луганській та Донецькій областях, де тривають бойові дії, необхідно постійно тримати зв'язок з українцями, які наразі проживають по той бік лінії розмежування.

«Слід пам’ятати, що сьогодні більшість населення територій, прилеглих до лінії розмежування, має застарілу техніку та наразі не забезпечене засобами приймання цифрового сигналу. Водночас, на тимчасово непідконтрольну територію здійснюється аналогове українське телемовлення передавачем потужністю 5 кВт, рівнопотужні передавачі мовлять й з непідконтрольної частини області», - наголосив директор Департаменту.

Крім того, Департаментом масових комунікацій вже підготовлене обґрунтування відносно того, щоб залишити аналогове мовлення на Луганщині до завершення ООС.

Нагадаємо, в Україні відбувається впровадження Плану використання радіочастотного ресурсу, згідно з яким відключення аналогового телебачення розпочалося 31 липня з Києва та Кіровоградської області, а з 31 серпня відбудеться по всій Україні.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх