У рамках проведення всеукраїнської профілактичної операції «Мігрант» співробітники поліції Луганщини проводять відпрацювання населених пунктів області з метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України або порушують правила перебування в Україні. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області.

Так, дільничні офіцери Сватівського відділу поліції встановили факт незаконного перебування в Україні 45–річного громадянина Молдови, у якого закінчився строк дії документів на перебування в нашій державі. 

Чоловік розповів працівникам поліції про те, що він на території України перебуває з 2010 року і має посвідчення постійного проживання. Наприкінці червня цього року йому виповнилось 45 років, але він не звернувся у встановлений законодавством строк (один місяць) до міграційної служби для переоформлення посвідки. 

Чоловіка було направлено до Сватівського МВ УДМС в Луганській області, де відносно нього був складений адміністративний матеріал за порушення вимог ст. 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України).

Співробітники Управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП виявили у місті Сєвєродонецьку громадянку РФ, яка прострочила 90 денний термін перебування на території України.

Співробітники Станично-Луганського відділу поліції виявили у смт. Станиця Луганська громадянина Узбекистану, який з 03.12.2013 мешкає на території України без відповідних документів.

Співробітники Попаснянського відділу поліції спільно з працівниками Попаснянського РВ УДМС в ході проведення профілактичних заходів виявили у м. Попасна громадянку РФ, яка з 1993 року та по теперішній час мешкає на території України без відповідних документів.

Матеріали відносно вищевказаних громадян направлені до відповідних відділів УДМС в Луганській області для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору