На завершальному етапі знаходиться стадія будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в Луганській області. Про це повідомляє прес-служба Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Так, у минулому році міста та райони області в рамках реалізації бюджетної програми "Будівництво футбольних полів (42м на 22м) зі штучним покриттям" долучились до конкурсу проектів, який проводило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

"Ми не могли втратити можливість взяти участь у Конкурсі, адже для обласної влади питання розбудови спортивної інфраструктури є принциповим. Тоді від Луганщини пройшли чотири проекти, будівництво яких, знаходиться на завершальній стадії. Лишилось ввести об’єкти в експлуатацію та проводити змагання. Ми плануємо і в цьому році подавати проекти на конкурс Мінрегіону. Впевнений, наступного року ще більше районів матиме нові футбольні майданчики", – зазначив начальник Управління Антон Волохов.

За умовами Конкурсу, будівництво зазначених об’єктів передбачає співфінансування з Державного та місцевих бюджетів. Загальна сума фінансування реалізованих в області проектів складає 6 млн грн., з яких 3 млн грн. виділено з Державного бюджету.

Наразі майданчики для занять міні-футболом побудовано в Міловському та Новоайдарському районах, Чмирівській ОТГ та на території смт Станиця Луганська.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх