Напередодні відкриття 81 театрального сезону актори Вінницького академічного обласного театру ляльок гастролюватимуть по Луганській області. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

Вінницькі лялькарі побувають у селах та селищах прифронтової території. До уваги маленьких глядачів буде представлено дві вистави: добросердечну казку з полонини «Півтори жмені» Н. Осипової та життєрадісну пригодницьку казку «Веселе мишеня» Ю. Чеповецького.

Тож, актори театру ляльок у складі творчого волонтерського об’єднання «АРТ-ДЕСАНТ» 14 серпня представлять дитячі вистави у будинках культури Станиці Луганської (об 10:00), Широкого (о 13:00) та Петропавлівки (о 17:00).

15 серпня вони завітають до малечі, яка проживає у Великій Чернігівці (об 11:00), Сотенному (о 13:00) та Щасті (о 17:00).

Також заплановано 16 серпня виступити в Трьохізбенській школі (о 10:00) та будинках культури в Дєнєжніково (о 14:00) та Новоайдарі (о 17:00).

17 серпня – Новотошківка (11:00), Золоте (13:30) та Троїцьке (17:00).

У склад творчої групи входять головний режисер театру, заслужений діяч мистецтв України Олександр Свіньїн, звукорежисер Сергій Крамарев та актори: заслужена артистка України Олена Андрушко, Ірина Огородник, Юрій Марцінов, Юрій Слободонюк.

Вони вважають, що ця благодійна акція необхідна дітям, адже повертає віру в щасливе, безтурботне дитинство, а мистецтво граючих ляльок, яке ґрунтується на принципах загальнолюдських духовних цінностей, сприятиме миру і злагоді в Україні.

Організатором виступив волонтер, керівник творчого волонтерського об’єднання «АРТ-ДЕСАНТ», голова Вінницької філії громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій» Олег Білик, який супроводжуватиме акторів під час гастрольних заходів.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
ТЕАТРАЛЬНИЙ РЕЖИСЕР ОЛЕКСІЙ КРАВЧУК: УКР...

На театральному фестивалі «СвітОгляд» Львівський театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» представив в...

Детальніше
2326
Вінницький академічний обласний театр ля...

Виступ Вінницького академічного обласного театру ляльок пройшов 16 серпня в Новаойдарському районному будинку культури. Про це пов...

Детальніше
505
Вгору