Зміни до розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації від 26 липня 2018 року № 565 щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік передбачають не скорочення, а навпаки, включення додаткових заходів з поліпшення екологічного стану території області та відповідне збільшення фінансування. Про це Луганщині.ua розповів заступник голови Луганської облдержадміністрації Геннадій Іваненко.

Відзначимо, що сьогодні Інтернет ресурс "Politeka", підконтрольний Народному депутату Сергію Шахову, поширив заяву заступника голови Луганської облдержадміністрації Сергія Філя щодо, нібито, відмови губернатора від реалізації проекту реконструкції зони відпочинку у районі Паркового озера у Сєвєродонецьку та спрямування коштів екологічного фонду області на фіктивне відновлення лісів.

"Очільник області дійсно надав доручення внести зміни до розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації від 26 липня 2018 року № 565 щодо розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік. Але ці зміни передбачають не скорочення, а навпаки, включення додаткових заходів з поліпшення екологічного стану території області та відповідне збільшення фінансування. Зокрема, буде модернізовано не сім, як передбачалось, а 15 парків. Аби кожна територія області мала сучасну зону відпочинку: з алеями, дитячими та спортивними майданчиками, велодоріжками та атракціонами для малечі. Юрій Григорович – патріот Луганщини і робить все можливе аби вивести наш регіон з категорії депресивних. Тож подібні заяви, за якими стоять певні політичні сили, є абсолютною маніпуляцією. Чекаємо на повернення з чергової відпустки Сергія Філя, який так щиро "вболіває" за малу батьківщину. Будемо спільно працювати над розбудовою Луганської області", - наголосив Геннадій Іваненко.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх