Відбулася нарада з питань проектування та будівництва об’єктів охорони здоров’я у сільській місцевості Луганської області. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

Провів нараду заступник голови ЛОДА Геннадій Іваненко.

Він зауважив, що на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості Луганській області спрямовані кошти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 87540,5 тис. гривень.

Загалом планується побудувати 11 амбулаторій у Кремінському, Міловському, Новоайдарському, Попаснянському та Старобільському районах, а також у Біловодській, Новопсковській, Троїцькій і Чмирівській ОТГ.

«Будівництво нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини дасть змогу кожному жителю сільської місцевості отримати своєчасну та необхідну медичну допомогу», – зазначив Геннадій Іваненко.

Наразі, в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, на Луганщині розробляється проектно-кошторисна документація для будівництва амбулаторій, після чого буде проведено її експертизу та оголошено тендерні торги на визначення генеральних підрядників будівництва.

Під час наради кожен представник району та громади доповів ситуацію щодо проектування та будівництва амбулаторій.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
На Луганщині триває будівництво сільськи...

Будівництво 11 нових амбулаторій розпочато на Луганщині в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоро...

Детальніше
273
В Новопсковській ОТГ триває будівництво ...

У межах впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги, яка нині триває в Україні, в смт Новопсков будують амбулаторі...

Детальніше
402
Вгору