Центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «Open Space» відкрився сьогодні у місті Сєвєродонецьк Луганської області. Про це повідомляє прес-служба Головного управління юстиції в Луганській області.

Жителі міста та громадяни, які проживають на непідконтрольних територіях, зможуть відтепер швидко та без черг отримати весь спектр послуг, які надають відділи ДРАЦС: отримання свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтва про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану, проставлення апостилю.

У відкритті центру взяли участь заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, заступник Голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик, Начальник ГТУЮ у Луганській області Тетяна Філатова, Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко та начальник управління ДРАЦС Мін‘юсту Ірина Дубиківська.  

«Сьогодні в Сєвєродонецьку ми відкрили 11-й центр «Open Space» в Україні. Завтра плануємо відкриття такого ж у Краматорську. Відкриття офісів «Open Space» у Луганській та Донецькій областях для мене є одними з найважливіших. Адже критично важливо швидко видавати українські документи, в тому числі, людям, які приїздять за ними з непідконтрольних територій. В наших умовах важливо демонструвати, що українські органи влади працюють ефективно, чітко та надають якісні послуги», - сказала Олена Сукманова.

У офісі обладнано дитячий куточок, для відвідувачів із дітьми, а для сплати послуг більше не варто шукати відділення банку. Все можна зробити за допомогою платіжних терміналів. Офіс «Open Space» працюватиме в Сєвєродонецьку на вулиці Федоренка, 10.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх