Військова техніка помічена в РФ біля кордону з Україною. Про це з посиланням на повідомлення в соцмережах та російських ЗМІ пише Громадське.

Так, техніка була залучена до військових навчань в Бурятії та не була спрямована до військових частин РФ, а відправлена на кордон з Україною.

Бойовики «ЛНР» очікують поповнення найманцями і технікою з Бурятії. Це можна припустити, спираючись на інформацію з відкритих джерел.

Так, за повідомленнями російських ЗМІ, в період з 20 по 25 липня 2018 року на полігоні поблизу Улан-Уде (Республіка Бурятія) пройшли військові навчання на яких відпрацьовувалися навички з перегрупування військ. До них залучались 36 тисяч військових та 3,4 тисяч одиниць техніки. Зокрема, про це йшлося на сайті Республіки Бурятія.

У навчаннях також приймали брали участь екіпажі на танках Т-72 та Т-62, зняті із довготривалого зберігання. Відповідно до офіційного повідомлення, ця техніка, після підготовки до бойового застосування, направлена у війська для комплектування двох танкових рот, а це щонайменше 25 одиниць важкого озброєння.

Журналісти опублікували світлини з навчань, в тому числі фото із зображеннями залізничних платформ, на яких готують до відправлення танки Т-62 та Т-72.

tank_5

Танк egov-buryatia.ru

tanky_4

Танки egov-buryatia.ru

Вже незабаром цю техніку помітили на залізничних станціях і вона прямувала з Улан-Уде до кордону з Україною.

Зокрема, 25 липня користувач під ім’ям «lekar415» в Instagram оприлюднив фото, на якому танк Т-62 стоїть на залізничній платформі на невідомій залізничній станції.

tank_6

Танк lekar415

Наступного дня світлини з аналогічною технікою опублікувала жителька Ангарська Іркутської області. На них залізничний ешелон з критими вагонами та платформами з танками Т-62 та Т-72. Посилаючись на спілкування з військовими, які охороняли ешелон, жінка зазначає, що він прямує до Ростова-на-Дону.

tanky_1

Танки, ulyashkahappy

tanky

Танки, ulyashkahappy

29 серпня користувач під ніком nikolai4769 оприлюднив відео, на якому зображена схожа техніка. В геолокації вказане селище Чернишківське Волгоградської області. Ще одне підтвердження про те, що техніка дісталася Кам’янськ-Шахтинського з’явилося 30 серпня. Користувач Твіттеру зазначив, що та колона, яку вчора помітили в Чернишківському вже в Кам’янськ-Шахтинському.

Зазначимо, що про танки, які прямують з Росії до ОРДЛО в інтерв’ю «Апострофу» говорив і координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук: «Ми бачимо якісь нові зразки озброєння в вигляді танка Т-72, ​​сучасних комплексів радіоелектронної боротьби, радіотехнічної розвідки. Але вони перекидаються на Донбас в дуже обмеженій кількості. Йде, скоріше, обкатка нових озброєнь російської армії. Взагалі-то, в усьому світі збройні конфлікти використовувалися як полігон для нових озброєнь. Для Росії використання Донбасу проблематично, оскільки виявлення будь-яких російських озброєнь на Донбасі дає чергове свідчення того, що Кремль має пряме відношення до бойових дій, які йдуть на території Донецької та Луганської областей. Тому вони перекидають озброєння в досить обмеженій кількості. Основні озброєння — це те, що є в арсеналі і української армії. Це танки Т-64 і Т-72 в різних модифікаціях. Хоча росіяни думають, що вони розумніші за всіх, але постачають туди модифікації Т-72, ​​які є тільки у російській армії — у нас просто немає таких схем. Бронетехніка та ж сама — БМП-1, БМП-2, МТЛБ і так далі», — сказав Тимчук.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх