Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення на території регіону, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 240 КК України, повідомляє прес-служба відомства.

Встановлено, що на території Попаснянського району та Лисичанської міської ради Луганської області здійснювався незаконний видобуток вугілля кар’єрним способом.

Під час досудового розслідування на території Попаснянського району вилучено близько 2 тис тонн вугілля марок Д та ДГ вартістю понад 5 млн грн. За клопотанням прокуратури ухвалою слідчого судді на вказане майно накладено арешт.

З метою звернення майна в дохід держави, прокуратура звернулась до суду з клопотанням про передачу Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів паливно-енергетичну сировину вартістю понад 5 млн грн, для подальшої реалізації або передачі в управління за договором у порядку та на умовах, визначених статтями 1, 9, 19-24 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», яке наразі судом задоволено в повному обсязі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Хід розслідування вказаного кримінального правопорушення перебуває на контролі керівництва прокуратури Луганської області.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
На Луганщині слідчі оголосили підозру гр...

Правоохоронці встановили та задокументували групу осіб, які з червня 2017 року на відкритій ділянці місцевості, що розташована по ...

Детальніше
Вгору