Сьогодні близько опівдня запальними боєприпасами було обстріляне село Катеринівка, а саме територія де проживає мирне населення. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова місцевої ВЦА Костянтин Ільченко.

В наслідок цих дій зайнялася пожежа. В умовах сильної спекоти та вітра полум’я одразу обійняло майже гектар землі, яка знаходиться поряд з житловими будинками. 

На місці працював екіпаж ДСНС. Також була проведена термінова нарада з військовими, які виділили бійців на допомогу пожежникам. Завдяки професійним діям співробітників ДСНС, ВЦА м. Золоте та с. Катеринівка та військових пожежа була зупинена на підступах до приватного сектору та врятовано електропідстанцію. 

Але ж, в наслідок надзвичайної ситуації згоріло декілька дерев’яних електричних опор, дроти опинилися на ґрунті, утворивши небезпеку для пересування мешканців. 

За підтримки Попаснянської ВЦА, в особі її керівника Шакуна С.В. в с. Катеринівка було направлено бригаду районого РЕСу. Андріївську вулицю вже підключили до струму, а по Піонерській електрики ще працюють.

Зараз тривають роботи по ліквідації наслідків пожежі. Пожежники запевнили, що ситуація повністю контрольована. 

"Відверто кажучи, у мене нема слів. Так, є така дурна традиція у росіян підпалювати наші позиції запальними боєприпасами, використовуючи сухостій і вітер, але ж якщо таке застосовується проти мирного населення, то на таке здатні тільки звірі в людській подобі. Як там не було, а золотівці мужньо тримаються, не впадають в паніку і роблять все, щоб наша перемога наближалась якомога швидше", - зазначив Костянтин Ільченко.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх