Розгортання системи авіаційної безпеки почнеться в Україні вже в цьому році. І за три роки проект запрацює на повну потужність. Про це 4 вересня під час ознайомлення із роботою вертолітних підрозділів жандармерії Туреччини заявив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє Департамент комунікації МВС.

"Зараз у нас починаються перші поставки французьких гелікоптерів. І вже за три роки запрацює система авіаційної безпеки з повним переліком послуг. Тобто, ми не будемо ділити на поліцейські вертольоти, вертольоти для гвардії і так далі. Система авіаційної безпеки буде поєднувати всі наші підрозділи. І, у випадку небезпеки, вони будуть допомагати одне одному. Це досвід передових країн",- сказав Арсен Аваков.

Міністр зазначив, що нова система дозволить вирішити ряд проблемних питань нашої держави.

"У нас поки немає системи санітарної авіації. Але ми зможемо це реалізувати. Система допомоги на воді, під час стихійних лих, система слідкування за злочинцями, а також моніторинг ситуації на кордоні. Це все вдасться втілити у життя.  Це мета, до якої ми прагнемо. Це значно підвищить систему безпеки країни", - наголосив він.

Арсен Аваков підкреслив, що Україні цікавий досвід Туреччини в підготовці пілотів. 

Нагадаємо, відбувся візит міністра внутрішніх справ до Республіки Туреччина. 4 серпня сторони досягли певних домовленостей у військовій сфері. Україна виграла тендер на модернізацію турецьких гелікоптерів. Вже зовсім скоро вітчизняні заводи отримають замовлення на відновлення 17 вертольотів пострадянської моделі Мі-17.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх