Гарант української незалежності - не міжнародні меморандуми і угоди, а українська армія. Тому вона має бути добре забезпечена і повноцінно озброєна. Про це на засіданні Ради нацбезпеки і оборони заявив Президент. Він підкреслив - військова техніка в Україні не лише для того, щоби нею любуватися на параді. Новітнє озброєння, яке так надихнуло українців під час параду до Дня незалежності, має якнайшвидше опинитися на передовій.

Глава держави зібрав засідання Ради нацбезпеки і оборони і закликав генералів-очільників Збройних сил подбати про те, щоб навіть дослідницькі зразки негайно надійшли у війська.

"Перше - забезпечення надійною зброєю Збройні сили України. Все, що ми бачили на військовому параді, в тому числі і в якості дослідницьких зразків має негайно надійти у війська. Інакше це все показуха. Інакше цього всього непотрібно. Дійсно кажуть - на друга і партнера надійся, але спирайся на власні сили. Я окремо наголошую: українська армія є гарантом української незалежності. Ми звикли раніше говорити, що Будапештський меморандум є гарантом, інші - ні! Ми виправляємо ці підходи, і гарантом нашої незалежності є наша армія", - зазначив Петро Порошенко.

Проте, новітньою технікою мають керувати сильні українські воїни. І тримати їх в армії має не лише любов до держави, заявив Президент.

"Якщо український воїн користується найбільшою повагою в українському суспільстві, що він ризикуючи життям боронить кожен клаптик української землі, то відповідно і соціальні гарантії відповідно грошове забезпечення має бути належним чином. І не тільки патріотизм має тримати українського воїна в українській контрактній армії, а і відповідне грошове забезпечення. Просив би, щоби забезпечення українського солдата було піднято не менш, як на тридцять відсотків. Ми прорахували поставити це пріоритетом і зробити все від нас залежне для того, щоби це доручення було найкращим чином реалізовано", - наголосив Петро Порошенко.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Туреччина передала на озброєння українсь...

Унікальні турецькі безпілотники «Байактар» тепер на озброєнні в української армії. Їх передала Туреччина після перемов...

Детальніше
265
Вгору